315dager siden
1 kamp deadline

FINALERESULTATER:

GRATULERER TIL VINNERLAGENE AV SKOLECUP 2013/14.


Finale gutter:

Stord 2-0 Sotra Sund


Finale jenter:

Askøy 7-0 Frammnes


Bilder kommer.....




FINALEDAG onsdag 14.05.2014

STAVOLLEN FOTBALLBANE


En liten endring gjør at kampene blir forsinket. Dette er grunnet at et av lagene må ta en ferge for å stille opp på stavollen. Mail om dette blir sent ut mandag 5.5.14.


Semifinale jenter: 

09:15  Stend -- Askøy     Bane 1

09:15  Stord -- Framnes   Bane 2


Semifinale gutter:

10:30: Stend -- Sotra Sund      Bane 1

10:30: Stord -- Tertnes            Bane 2


FINALE

Jenter: 12:00     Bane 1

Gutter: 13:30      Bane 1


Hvis det står uavgjort etter ordinær tid, vil det bli spilt 2X5, fortsatt uavgjort blir det straffer.

Kampene vil være 2X30 minutter


Trenger dere baller til oppvarming må dere ta med egne baller.


LYKKE TIL!




3. runde skolecup 2014

 

KAMPENE  SPILLES INNEN 21. 02. 2014

 

JENTER:

 

OS GYMNAS – STORD --> 3-2 til Stord

STEND – LANGHAUGEN --> 4-1 til Stend

NORDAHL GRIEG – ASKØY --> 5-3 til Askøy

DANIELSEN – FRAMNES --> 9-1 til Framnes

 

 

GUTTER:

 

OS GYMNAS – STORD --> 6-5 til Stord VGS

TERTNES – UPHIL --> 5-4 til Tertnes på straffer

SOTRA SUND – ASKØY --> 7-3 til Sotra Sund

LANGHAUGEN - STEND --> 5-3 til Stend


Lykke til!

 



Runde 2 Skolecupen 2013/14.

 

NB!! Kampene må spilles innen 17. Januar 2014!!

 

Jenter runde 2:

 

Sandsli – Nordahl Grieg --> 4-2 til Nordahl Grieg

Fana – Stend VGS --> 9-0 til Stend VGS

Stord – Bømlo --> Stord videre på walkover

Framnes – Osterøy --> 21-0 til Framnes

Olsvikåsen – Askøy --> Askøy videre på walkover

Os VGS – Os gymnas --> 6-0 til Os gymnas

Danielsen – Laksevåg --> 7-0 til Danielsen

Langhaugen – BHG --> 6-2 til Langhaugen

 

 

Gutter runde 2:

 

Stord – Austevoll --> 14-1 til Stord

Uphil – Framnes --> 4-1 til Uphil

Garnes – Tertnes --> 3-2 til Tertnes

Sotra sund – Laksevåg --> 6-1 Sotra Sund

Askøy – Danielsen --> 9-0 til Askøy

Nordahl Grieg – Os gymnas --> 6-2 til Os

Stend VGS – Tanks --> 8-0 til Stend VGS

Langhaugen – Fana gymnas -->  3-2 til Langhaugen





KAMP OPPSETT RUNDE 1:

 

Det nærmer seg 1.runde i årets skoleturnering og alle må få sjekket opp hvem de møter i listen under.

Hvor kampene spilles avtales mellom lagene.

 

OBS!!!! Kampene må spilles INNEN 20.november….

 

 

 

 

Gutter runde 1:

 

-       Rubbestadneset – Stord --> Stord vant 6-2

-       Framnes – Øystese --> Framnes vant 1-0

-       Sotra Bildøy – Sotra sund --> Sotra sund vant 5-3

-       Bømlo – Austevoll --> Austevoll vant 3-0

-       Osterøy – Uphil --> Uphil vant 7-0

-       OS gymnas – OS VGS --> Os gymnas vant 9-2

-       Arna VGS – Garnes VGS --> Garnes vant 11-1

-       Laksevåg – Olsvikåsen  --> Laksevåg vant 12-4

-       BHG – Tertnes --> Tertnes vant 3-1

-       Sandsli – Nordahl Grieg --> Nordahl Grieg vant 8-7

-       Tanks VGS – Akademiet --> Tanks vant 4-2

-       Fana gymnas – Bergen katedralskole --> Fana vant 11-1

-       Bergen Maritime – Langhaugen --> Langhagen vant 3-1

 

Følgene lag er videre på walkover:

 

Askøy

Stend

Danielsen

 

Jenter runde 1:

 

-       BHG – Tanks VGS --> BHG vant 7-5

-       Akademiet – Danielsen -- > Danielsen vant 3-0

-   Askøy - U phil -->Askøy vant 7-0

 

Følgene lag er videre på walkover:


Fana gymnas

Stend

Langhaugen

Framnes

Olsvikåsen

OS gymnas

OS VGS

Bømlo

Laksevåg

Nordahl Grieg

Osterøy

Sandsli

Stord

 

 Lykke til!!

 

Du må være logget på for å kunne legge til programsnutter som bare du kan se